Продати яхту в Україні

Воістину, яхта – королівський плаваючий засіб, це справжня перлина в колекції професійного шанувальника човнів. Одними з плюсів яхт можна назвати технічну досконалість і багатофункціональність – комусь до душі неспішна насолода плаванням по воді, а хтось отримує максимальний драйв від швидкісних гонок.

Хочете вигідно придбати моторне судно або продати яхту в Україні? Тоді Ви звернулися за адресою. Отже, ми готові задовольнити смак найвибагливішого гурману:

– для любителів розкішних суден ми запропонуємо яхти люкс-класу, з максимальною кількістю зручностей на борту, чудовою обробкою і оригінальними платформами для купання;

– фанатів швидкості не залишать байдужими спортивні моделі, завдяки мега-потужним двигунам, що легко розганяються до високих швидкостей, але, тим не менш, абсолютно прості в управлінні і ідеальні в маневруванні;

– шанувальникам вічних цінностей рекомендуємо водовмісні моделі, що дозволяють неспішно пересуватися по воді і відчувати гармонію з природою.

Що ж об’єднує три, здавалося б, не пов’язані зразка? Відповідь проста: це відповідність існуючим нормам безпеки.

Не біда, якщо нашому клієнту сподобався човен, вироблений на верфі десь в Голландії або США, так як ми не обмежуємося лише однією країною. Продаж яхт в Україні йде поряд з реалізацією розкішних суден по всій Європі. Ми з легкістю допоможемо Вам вибрати найкращий зразок, який відповідає всім Вашим запитам. Якщо Вам сподобалася вітчизняна модель, тоді придбати її можна швидко – після обов’язкового огляду, випробувань і здійснення оплати. Якщо ж Ви віддаєте перевагу закордонному продукту, тоді наберіться терпіння: пошук ідеального човна потребують небагато часу.

В наші функції також входять послуги з підбору екіпажу, пошук кращого місця стоянки, а також рішення Ваших проблем в питаннях технічного обслуговування судна.