Купити яхту в Україні

Звичайно, багатьом з тих, хто прийшов на сторінки нашого сайту цікаво підібрати собі ідеальну яхту – будь то вітрильну або моторну. Давайте про це і поговоримо.

Якщо Вам дійсно цікавий комфортний яхтинг, то чому б не купити яхту в Україні? Погодьтеся, що без двигуна судну ніяк не можна, тим більше, якщо мова йде про водний транспорт. І тут головним є зовсім не те, сходите Ви з глузду по шаленій швидкості, або ж просто фанатієте від активного проведення часу: якщо зустрічного вітру вдень з вогнем не знайдеш, то саме двигун домчить в одну мить до потрібного місця. Моторка – ось ідеальний плаваючий засіб. Судіть самі: така яхта спокійно пропливе по дуже вузькому фарватеру, з легкістю пролетить під мостом і не зіб’ється з курсу, незважаючи на швидку течію. До того ж, керувати моторним шедевром досить просто – дві людини з лишком замінять цілий екіпаж.

До речі, продаж яхт нині в тренді. Ось і сильні світу цього, тобто люди далеко не бідні, вважали за краще комфортну яхту колись популярному спортивному автомобілю. Проте, навіть мішка грошей, виявляється, недостатньо для вигідної покупки шикарного човна. Адже Вам обов’язково варто знати про типи комплектації яхт, видах мотора і інших технічних параметрах. Ми готові провести прямо зараз ознайомити Вас з основними типами яхт, загальноприйнятими у світовій практиці.

Отже, існує всього лише чотири види розкішних суден. Перший – це судна класу «А» або ж «океанські». Вони визнані найбезпечнішими: пасажирам немає чого переживати при 8-бальному вітрі і навіть величезних хвилях, що досягають не менше чотирьох метрів у висоту. Відмітна особливість цього виду яхт – в максимальній укомплектованості, тому вихід у відкритий океан не викликає ніяких труднощів.

Не набагато відрізняються судна класу «В». Такі яхти можуть довго перебувати у відкритому морі. І за популярністю вони не поступаються описаному вище класу яхт. А ось сімейне дозвілля найкраще організувати на суднах класу «С». Так, такі човни не передбачають далеких рейдів, але, тим не менш, досить безпечні і захистять пасажирів від двометрових хвиль. Що стосується останнього класу «D», зауважимо, що такі судна вважаються найскромнішими і маленькими, вони ідеальні для плавання на річках і каналах, де немає ніяких сильних течій і гігантських хвиль зі шквалистим вітром. Та й за ціною подібні човни найдоступніші.

Ось ви і зважилися купити яхту в Україні, ціна на яку вас приємно здивує. Отже, визначайтеся з бажаною довжиною корпусу, виберіть улюблений бренд, ще раз перевірте свої фінансові можливості, проаналізуйте співвідношення ціна / потужність двигуна і ласкаво просимо до нас, в Кофранс. Довіртеся одному з кращих брокерів яхт в Старому світі. Продаж моторних човнів зараз дуже популярна, попит зростає і, реагуючи на нього, зростає і пропозиція. Так що не пропустіть свій шанс стати володарем прекрасної сучасної моторної яхти за доступною ціною.