Купити вітрильну яхту в Україні

Безумовно, найбільш граціозними з усіх типів яхт є саме вітрильні! Їх головне призначення – тривалий круїз з максимальним рівнем комфорту.

Саме такими є крейсерські яхти. Даний тип суден неначе створений виключно для незабутніх подорожей: управляти ними легко, інтер’єр максимально пристосований до тривалого туру, ну, і без відчуття романтики на борту ніяк. Однак, крім крейсерських яхт, що радують око шикарним комфортом кают і розрахованих на тривалі вояжі, є ще й гоночні – тільки з кокпітом для членів команди, але без кают, на таких суднах довго на воді не пробудеш; є і спортивні яхти, або гоночні крейсерські, з невисоким рівнем комфорту, зате вельми непогані для багатоденнок.

Хочете здійснити свою найзаповітнішу мрію – придбайте вітрильник. До речі, можна легко купити вітрильну яхту в Україні: Вам доставлять судно з будь-якої точки планети, допоможуть в оформленні необхідної документації, забезпечать гарантоване і подальше обслуговування. Повірте, покупка парусної яхти зараз – абсолютно надійна. Якість придбаного продукту гарантовано.

Топ-продажів цього сезону – це океанський вітрильник з парочкою кают, зручним камбузом і санвузлом. Такі судна оптимальні для плавання на внутрішніх водах, висота їх щогл від ватерлінії становить 14,20 м. Ще один клас вітрильних човнів, що користується попитом – це круїзні, з висотою щогли 15,45 м. Їх особливість – місткість, просторий кокпіт, ергономічні сидіння, дуже зручне розташування рятувального плоту. Ряд яхт обладнаний стаціонарними двигунами. Йдеться про парусно-моторні судна. Відмітна особливість таких човнів – висока керованість. А якщо дме попутний вітер, то і економія палива – приємний плюс.

Якщо Ви по-справжньому знаєте, що таке відпочинок і суперкомфортне його проведення, тоді Вас неодмінно зацікавить світ вітрильних суден. На початку 21 століття яхта – це не стільки засіб пересування, скільки показник смаку ділової та успішної людини. Придбайте шикарний човен, що пливе під вітрилами, – і кожен оцінить Ваш бездоганний тонкий смак гідно.