Купити моторну яхту в Україні

Відчувати себе стильно і в той же час насолоджуватися розкішшю навколо себе, демонструвати міць і паралельно з цим не втрачати елегантності, радувати око ультрасучасним дизайном, при цьому підкорювати неймовірними конструкторськими рішеннями і ноу-хау, – все це Його Величність Моторна Яхта. У світі суднобудування немає нічого кращого, ніж справжня моторка. Не проблема купити моторну яхту в Україні і вже цього літа підкорювати на ній моря і океани.

Придбати яхту – затія не тільки цікава, але і супервигідна. У найкоротші терміни Ви без зусиль станете власником оригінального судна в Україні.

Однак перш, ніж зробити покупку, слід нагадати, що моторки випускають в водовмісному і глиссируючему варіантах.

Перший, водовмісний, режим передбачає повільне пересування по водній гладі, що супроводжується насолодою навколишніми пейзажами. Кокпіт – ідеальне місце для цього. Тут, за столом, можна відсвяткувати річницю весілля або ж потусити з найближчими друзями. Їжа та напої – по Вашим запитам, було б достатньо місця в шлунку. Повний кейтеринг дозволить випробувати себе в ролі шеф-кухаря: ось Ви вже і радуєте гостей власним кулінарним шедевром. Зауважимо, що запросити на вечірку можна досить багато народу. І все це можливо завдяки повноцінному камбузу на борту, гарячій та холодній воді, душових і туалетів. Загалом, Ви будете ніби в готелі на воді. Одна лише відмінність: за столом спокійно розміститься з десяток гостей, якщо не більше.

А ось моторні яхти глиссируючего типу, до всього перерахованого вище, можуть додати мега-швидкість. Як Вам – снідати з друзями і відчувати подих вітру? Потужні мотори працюють на судні чудово. Так що, вибір за Вами – повільний релакс або ж максимальний драйв. Досить лише придбати моторну яхту.