Оренда яхти в Україні

Про таку вельми цікавоу послугу, як оренда яхти Україна дізналася зовсім недавно. Важливу роль при цьому зіграла повільна, але все ж впевнена трансформація радянського яхтового спорту в популярне нині елітне володіння вітрильними і моторними суднами, досить-таки модне серед багатих людей. Проте, володіти власним судном, а тим більше брати його в чартер, може не тільки олігарх: самих човнів зараз величезна безліч, тому і вартість їх не тримається на позахмарному рівні.

Ви напевно здивуєтеся, дізнавшись про те, що орендувати яхту в Україні так само легко, як і взяти в оренду лімузин на вечірку або ж весілля. Причому зовсім неважливо – чи йде мова про чартер на 2-3 години або ж про тижневе плавання. Зауважимо, що фішкою забезпечених киян нині вважається водна подорож групи в 6-8 чоловік по історичним місцям, розташованим вздовж течії Дніпра або ж Чорноморського узбережжя.

Погодьтеся, що серед усіх українських міст, найкращі можливості для яхтового чартеру є саме в столиці. Причому не тільки киянам буде приємно споглядати чудові панорами тримільйонного міста, милі серцю місця на дніпровському березі. Та й гостям столиці напевно буде цікаво вивчати мальовничі куточки славного міста і України в цілому.

Звертайтеся до професіоналів, і Ви точно зможете отримати яхту своєї мрії в оренду.