Найбільші яхтові стоянки Лазурного Берега

Відпочинок на легендарному курортному півдні Франції, який називають Французькою Рів’єрою, – невіддільний від поняття відпочинку на яхті. Кращі яхтові маршрути прокладені саме в цій частині середземноморського узбережжя, простягнулися на 140 км між італійською кордоном на сході і французьким містом Сен-Тропе – на заході.

У високий сезон Лазурний Берег забезпечує стоянковими місцями десятки тисяч граціозних суден різного класу. Але якщо для маломірних яхт нескладно підібрати марину, то судно довжиною в кілька десятків метрів і з глибокою осадкою прийме не кожен яхтовий порт. При цьому глибоководні стоянки яхт в Європі з просторою акваторією знаходяться не у всіх містах, і Франція не виняток.

Загальне про марини для великих суден

Яхтові порти розташовані в центральній частині всіх міст Французької Рив’єри, і сотні сліпуче білих судів, що колишуться на хвилях, прикрашають морський пейзаж. Для стоянок супер’яхти на Лазурному узбережжі спеціальних марин немає. Для них виділяють окремі причали і певну кількість місць в яхтовому порту. Швартують великі судна, як правило, у хвилерізів – там, де більше глибина.

Інфраструктура кожної стоянки для яхт в Європі передбачає стандартні послуги: заправку паливом і водою, електрику для зарядки генераторів, Wi-Fi і сервісні центри для обслуговування морських суден, бари і ресторани, супермаркети. Обов’язкова послуга в маринах Лазурного Берега – супровід яхти до місця швартування спеціальним лоцманом – Маринером.

Ексклюзив для стоянки великих судів

При виборі великої марини відомості про її глибину, площу акваторії, кількість місць стоянок не завжди є головними показниками вдалого місця швартування. Для власників супер- і мегаяхт основними стають критерії, які визначають не вартість стоянки яхти в Європі, а рівень комфорту – близькість готелю високого класу, доступність транспортних вузлів: аеропортів, вертодромів.

Читайте также:  [:ru]Австралийка выиграла кругосветную гонку на яхтах[:ua]Австралійка виграла кругосвітню гонку на яхтах[:]

За сукупністю критеріїв інфраструктури і сервісу дві великі яхтові стоянки Лазурного Берега входять в топ-22 кращих в світі. Одна з них знаходиться в Монако, в місті Фонвьей. У ній 275 місць, в тому числі 16 для яхт-візитерів; вона приймає судна довжиною до 38 м з осадкою 3 м. Друга – круїзний порт в Каннах (марина Порт П’єр-Канто). Тут біля причалів на 840 місць можуть встати яхти до 90 м завдовжки з осадкою 7 м.

Великі марини Лазурного Берега для великих яхт

Кілька міст Французької Рив’єри приймають на швартування великі яхти з глибоким осіданням.

Сен-Тропе. У марині міста-подіуму з 1600 місць 30 стоянок відведено для яхт довжиною до 40 м.

Порт Коголен, центр виноградарства і виноробства в 4 км від Сен-Тропе, має причали для 70-метрових суден. Така стоянка яхти в Європі знаходиться із зовнішнього боку хвилеріза.

Порт-Грімо – французька Венеція, місто вулиць-каналів, внесений до реєстру світової архітектурної спадщини. Величезна марина на 2200 стоянок приймає яхти довжиною 55 м.

Канни. У марині Старий порт (близько 2 000 місць) обмежень за габаритами яхт немає.

Антіб. Місто відпочинку мільйонерів і світової еліти має дві марини. Порт Вобан, найбільша яхтова стоянка в Європі (2400 місць), приймає судна, корпус яких довший 50 м, дозволяє швартування у хвилеріза мегаяхти 150 м завдовжки.

Монако. У князівстві дві з трьох марин приймають великі яхти. У Монте-Карло поруч з відрізком траси Гран-прі розташовані причали Геркулес (Еркюль (Hercule); 700 місць), Марина вміщує 20 супер’яхт, і близькість до траси грандіозного авторалі істотно збільшує вартість цієї стоянки яхти в Європі. Стоянка яхтового клубу (YC Monaco Marina) обладнана 26 причалами для суден довжиною 28-60 м.

Читайте также:  [:ru]По итогам 2017-го чистая прибыль Ferretti Group составила 24 миллиона евро[:ua]За підсумками 2017 го чистий прибуток Ferretti Group склала 24 мільйони євро[:]

Все марини пропонують гостям стоянок винятковий сервіс, що має на увазі високу якість обслуговування і безпеку.

Забронювати стоянку для яхти допоможе Scanmarine ТМ (Cofrance SARL)

У літні місяці або в дні масштабних подій на Французькій Рив’єрі навіть у найбільшій гавані немає вільних причалів. Саме тому раннє бронювання яхтових стоянок – обов’язкова умова безтурботного відпочинку на Лазурному узбережжі. Так, майже за рік замовляють броню стоянкових місць в маринах Канн на час кінофестивалю і Монако – на Гран-прі гонок «Формула-1» і яхтову регату. Заходи такого рівня на порядок піднімають ціни стоянки яхти в Європі.

Вибрати і зарезервувати місце для яхти в будь-який марині Лазурного Берега вам допоможе відомий далеко за межами Європи яхтовий брокер Scanmarine ТМ (Cofrance SARL). Головний офіс компанії знаходиться в Ніцці – столиці Лазурного узбережжя, в безпосередній близькості від великих марин. Сфера діяльності компанії охоплює Монако, середземноморський берег Франції, Італії, Іспанії.

Звернення в Scanmarine ТМ за кілька місяців до відпочинку гарантує бронювання яхтового причалу в будь-якому пункті запланованого круїзу. Для цього потрібно знати маршрут, точні дати всієї подорожі і перебування в пункті кожної стоянки яхт в Європі.

Основні послуги Scanmarine ТМ (Cofrance SARL)

  1. Допомога в плануванні вузлових точок маршруту з максимально економним плануванням витрат.
  2. Можливість зниження прайса при оренді місць в державних маринах або маринах при спортклубах.

3 Допомога в оренді стоянкового місця в маринах інших країн Середземноморського регіону.

  1. Допомогу в оренді місця для тривалої зимової стоянки з проведенням техобслуговування.

Обов’язково замовляйте в Scanmarine ТМ бронювання місць стоянок в маринах Середземномор’я. Компанія, крім резервування стоянки для яхти в Європі, надасть також комплексну послугу з трансфером, оформленням необхідних документів, консьєрж-послугами. Ваші приємно проведені середземноморські канікули залишаться в пам’яті надовго!