Австралійка виграла кругосвітню гонку на яхтах

Венді Так перемогла в міжнародному навколосвітньому змаганні на швидкохідних судах, яке тривало довгі 11 місяців. Відважна яхтвумен з Австралії обійшла свою 25-річну суперницю по імені Ніккі Хендерсон з Великобританії, яка посіла друге місце.

Зовсім недавно сміливі дами-шкіпери повернулися в Ліверпуль. Переможниця відчуває себе відмінно, але наполягає на тому, щоб її стать не обговорювалася, адже головне в гонці – це Досягнутий результат.

Обидві жінки Надзвичайно пишаються своїми успіхами і здобули славу і інтерес до себе як у себе на батьківщині, так і по всьому світу.

Цікаво, що вперше подібне змагання пройшло в далекому 1996 році.

Згідно зі встановленими правилами, в морській гонці беруть участь спортсмени обох статей. Подорож проходить в водах Уругваю і Південної Африки, за ними можна спостерігати з берегів Китаю і навіть в Північній Ірландії. У складі команд-учасників на заплив приймаються як професіонали, так і прості любителі.

Читайте также:  [:ru]Судоверфь Broom Boats с этого года не производит яхты[:ua]Судноверф Broom Boats з цього року не виробляє яхти[:]