За підсумками 2017 го чистий прибуток Ferretti Group склала 24 мільйони євро

За підсумками 2017 го чистий прибуток Ferretti Group склала 24 мільйони євро, компанія поліпшила фінансовий показник на 71%, якщо порівняти з досягненнями 2016- го року.

До речі, купити яхту в Ізраїлі вищезазначеного виробника, в інших середземноморських країнах не складає труднощів, пропозицій на ринку багато, тобто покупцеві є з чого вибирати. Глава групи А. Галассі заявив, що їм вдалося розробити ефективну технологію поліпшення фінансових показників, розвитку бізнесу.

Група італійських суднобудівних підприємств за минулий рік істотно поліпшила свої позиції на світовому ринку малого суднобудування, її прибуток до вирахування податків перевищила 59 мільйонів євро. Показник за рік додав 11,1%. Їм вдалося наростити обсяг виробництва, в грошовому еквіваленті цей показник досяг 0,623 мільярда євро, приріст склав 10,81%. В цьому році обсяг виробництва продовжить зростання, згідно з останніми прогнозами перевищить 0,704 мільярда євро.

Поліпшили фінансову статистику Ferretti Group представлені на ринку протягом останніх 4-х років нові серійні моделі. Йдеться про новинки від таких торгових марок як CRN, Riva, Custom Line Pershing і власне Ferretti. Їхня продукція користується високим попитом за кордоном, 69% від продажів групи суднобудівних підприємств припадає якраз на експорт. За останні роки на ринок було виведено понад тридцять новинок, в 2018-му році в цілому буде представлено відразу 8 нових моделей. У поточному році планується інвестувати в НДДКР більше 90 мільйонів євро, відкрити 80 додаткових робочих місць. У планах збільшення виробничих потужностей в Анконі, де будують алюмінієві, склопластикові і сталеві човна вищеперелічених брендів.

А. Галассі зазначив, що фінансова статистика за підсумками минулого року радує його, хоча такий результат не був для нього несподіванкою. Йдеться про довгоочікувані плоди за самовіддану працю, яким славляться працівники Ferretti Group. У планах на майбутнє розвивати бізнес в тому ж дусі, працювати над створенням унікальних, гарних човнів, вкладати фінансові кошти в дослідження, інноваційні розробки, адже це інвестиції в майбутнє. До речі, в 2016-му році Ferretti Group вперше за останні 8 років пробила рівень збитковості, продемонструвала прибуток.