О компанії

Середземне море і неймовірна Ніцца – ось місце розташування однієї з кращих брокерських компаній Європи. Цільова аудиторія Cofrance SARL (ScanMarine TM) – російськомовні клієнти, які мешкають не лише у Франції, а й в інших країнах Середземномор’я. Нашими повноваженнями є забезпечення на найвищому рівні супроводу операцій з придбання як звичайних яхт і приватних катерів, так і суперсуден. Думка кожного клієнта для нас – закон!

З нами співпрацюють кращі страхові компанії планети, а тому діяльність Cofrance SARL (ScanMarine TM) визнана відповідною високим стандартам і вимогам галузі. Стандартний галузевий контракт – ось основа всіх наших угод. У відповіді за кошти наших клієнтів – французький CIC банк, який відкрив для цього спеціальні рахунки. А ось контроль за фінансовими коштами клієнтів покладено на відому у Франції бухгалтерську компанію – дипломованого і сертифікованого фахівця CERES.

Яхты в Киеве

Всё, что вы хотели знать о яхтах в Киеве и Украине. Как найти, как оформить покупку или аренду и даже как продать своё судно.